nooit meer


Hieronder vindt u de ervaring met reisorganisatie ArkeFly. Deze is ingevoerd op 19-06-2015 en gaat over de vakantie naar Griekenland in juni 2015.

 
3 van 4 mensen vinden dit een nuttige review.

door
21-30 jaar

2,0
Nooit meer
in Griekenland, juni 2015

    Totaal:
  • 2
  • Inchecken:
  • 1
  • Vliegtuig:
  • 6

  • Beenruimte:
  • 4
  • Service:
  • 5
  • Prijs:
  • 1

Eens en nooit weer. Leuk begin van de vakantie als je ineens niet naast elkaar zit. Was volgens het personeel niets aan te doen. Dus: mijn vriend aan de ene kant van he vliegtuig... En ik aan de andere kant.

Vervolgens vertraging, maar we moesten wel al in het vliegtuig gaan zitten. Gezellig hoor 5 en een half uur alleen.

Inmiddels weten we dat we dus van tevoren in hadden moeten checken. Daar rekenen ze dan extra geld voor. Wij hebben dit bij andere maatschappijen nog nooit gehad en zijn van mening dat dit erwe duidelijk bij had mogen.

Voor de terugweg dan maar geprobeerd te reserveren online: helaas niet gelukt!

Wat kunnen ze op deze manier de pret van je vakantie bederven. Wij zullen hier nooit meer boeken deze slechte service en gang van zaken. Zo ga je niet met mensen om.
Lees meer over deze vliegtuigmaatschappij >>

Was deze ervaring nuttig voor u?

Ingevoerd op 19-06-2015

Bekijk alle ArkeFly ervaringen.





Algemene informatie
Totaal: -
Inchecken: -
Vliegtuig: -
Beenruimte: -
Service: -
Prijs: -

Home | Reizen en vakanties | Reisorganisaties | Over ons | Reisorganisatie inschrijven | Contact